KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17388356
nr 1738 8356
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Blandteknik, 3 st, Signerad, daterad 1916/17, sagomotiv, yttermått inklusive ram: 30x25,27x30 och 36x29 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 10 november 2025
kl 19:18:57